Пограбував сусідку, щоб потрапити на концерт "Океану Ельзи"

У Звенигородці минулого понеділка пограбували 45-річну Тетяну Горобець. Злодій забрав майже все золото, яке мала жінка. Сума збитків складала понад 90 тисяч гривень. Як зізнався зловмисник - грабіж вчинив щоб потрапити на концерт відомого гурту "Океан Ельзи" в Черкасах. 

Зловмисник скористався відсутністю жінки, яка поїхала до брата в м. Ватутіне. У поліцію вирішила не звертатися. Зателефонувала до друга. Він колишній правоохоронець, - пишуть Вісті Черкащини.

Дочекавшись знайомого, Тетяна попрямувала до сусіднього будинку. Там живе 54-річна жінка разом із сином Олегом, 19 років. Хлопець ніде не працює.

– Тільки вийшли - він іде Я до нього. "Де золото дів?". Він одпиратись. Але ж дивлюсь в карманах шось. Змусила вивернути. І тут витягує все те золото. Ніс вже десь продавати. Заштовхала до його подвір’я. І тут вже не вдержалась: почала лупити, по чому бачила.

В результаті зловмисник віддав викрадене, а жінка не стала звертатися до поліції. Молодий сусіда пояснив свій вчинок бажанням "харашо пожити".

– Не знаю, шо на мене найшло, – розповідає Олег. Сидить на східцях схиливши голову. – Захотілося харашо пожити. Знав, шо в тьоті Тані є гроші. Коли золото вже було в мене, перше, про шо подумав – купити білет на "Океан Ельзи". В Черкасах у них концерт. Ще хотів телефон хароший.

Нагадаємо, що сьогодні в Черкасах о 19.00 розпочнеться концерт гурту "Океан Ельзи" в рамках світового туру. 

 

 

 

Останні новини