Погодний тиждень мине під знаком тепла
Цього тижня на Черкащині пануватиме тепла, як для цього часу, погода.
Про це повідомив директор Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.
Незначний сніговий покрив із приходом тепла зникне, буде вітряно, в окремі дні випадатимуть опади у різних фазах.
Найближчої ночі прогнозують мокрий сніг і дощ при температурі повітря -4…+1ºС, тому на дорогах буде слизько. Завтра в другій половині дня опади припиняться, вдень близько 0ºС.
У середу, 9 лютого, знову очікується невеликий мокрий сніг та дощ. Вночі 0…-5ºС морозу, вдень 0…+5ºС. На дорогах та тротуарах вночі та вранці буде слизько.
До кінця тижня обіцяють переважно суху, погожу погоду. Температура відповідатиме початку березня: удень +3…+8ºС, вночі – невеликі морози.


