Події та злочини в Черкаській області за минулу добу

За минулу добу в органи внутрішніх справ УМВС України в Черкаській області надійшло 13 заяв про злочини. Вжитими заходами 10 з них розкрито за «гарячими слідами».

Протягом доби до вiдповiдальностi за адмiнiстративнi правопорушення, вчиненi в громадських мiсцях, притягнуто 62 особи.

Державтоiнспекцiєю при наглядi за дорожнiм рухом припинено 85 порушень Правил дорожнього руху, допущених водiями, в тому числi 8 фактiв керування транспортом у нетверезому станi. Перевiрено 144 автомобiля. На штрафмайдан доставлено 5 автомобiлiв.

До чергової частини Смілянського міськвідділу міліції звернувся 77-річний житель одного із сіл району, який повідомив, що з його будинку викрадено гроші в сумі 4700 гривень. Правоохоронці встановили, що крадіжку скоїв 19-річний непрацюючий, раніше судимий житель села Балаклея. Слідство триває.

Співробітники Придніпровського райвідділу міліції встановили, що крадіжку бензопили «Штіль» та акумулятора «Веста» з гаража 38-річного місцевого жителя скоїли двоє 34-річних раніше судимих жителів міста Черкаси. Речові докази вилучено. Загальна сума збитків, завдана кримінальним правопорушенням, становить 1700 гривень. Розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 185 Кримінального кодексу України.

Працівники Золотоніського міськвідділу міліції в одному із будинків міста Золотоноша, в якому тимчасово проживає 28-річний непрацюючий житель Полтавщини, виявили та вилучили 400 грамів коноплі. Речові докази вилучено та направлено на дослідження. Подію внесено в журнал Єдиного обліку заяв та повідомлень. Проводиться перевірка.
 

Останні новини