Події на Соборній площі міста Черкаси 25 лютого очима журналіста ТВІ Дмитра Замкового

 Сьогодні став свідком незвичної картини: вхід до обладміністрації оточили по периметру співробітники міліції. Як виявилося, це були заходи перестороги голови обладміністрації Тулуба проти доволі малочисельної групи опозиційних мітингувальників.

Після незаконної відміни результатів виборів в Черкасах та фальсифікації в Каневі (в обох округах призначені перевибори) для черкащан стала вже звичною картина, що площа перед обладміністрацією постійно чимось зайнята. То якимись ятками, то ялинкою, а тепер військовою технікою нібито до дня защітніка атєчєства, яка привезена за тиждень до 23-го і схоже бути чекати ще до 8-го березня мабуть для вшанування ролі також і жінок в защітє атєчества.

Але цього дня Тулуб вирішив перестрахуватися і окрім техніки і паркану виставив аж 4 ешелони оборони:

1) 1 ешелон – поставлені один біля одного намети ПР (увечері їх збирала машина з написом «Ходак»), що раптом саме сьогодні вирішили поагітувати за ПР.

2) 2 ешелон – за автівками і бронетранспортерами зібралася юрба гопників 16-20 років. Раптом їм захотілося роздивитися техніку. Характерні необтяжені інтелектом обличчя. Достойні молоді регіони. Схожих я бачив в групі підтримки кандидатки Жуковської. Бачив, як п’ятеро під’їхали на Ланосі, хильнули горілочки, і в бій.

3) Третій ешелон – ряд прапороносців, що розташувався попереду міліції.

4) І останній – кордон міліції.

Окрім міліції безпосередньо перед входом, багато інших групувалися з обох боків від площі. Також за подіями уважно спостерігали «люді в штатском».
Фоток немає, але для розуміння, як воно було, намалював схему.

Останні новини