Користувацький вхід

Поблизу Тального виявили кілька тонн решток тварин

Минулого тижня на околиці Тального жителі міста виявили декілька тонн решток корів, кіз та інших тварин, пише viche.ck.ua.

Знахідку виявили біля залізничної колії, за півметра від польової дороги гниють копита, шерсть, роги, кістки. Усе в перемішку з чимось дуже схожим на перегній. Неподалік бігають бродячі собаки.

У Тальнівському районі екологічної інспекції нема. Найближчий еколог знаходиться в Умані, керівник місцевої Держспоживслужби Наталія Галицька.

– Зрозумійте, це не вивезла людина, яка тримає одну козу, чи корову. Це зробили ті, хто торгує на ринку і щотижня забивають скотину, – каже Наталія Галицька. – Я уже зателефонувала на м’ясо-кістковий до директора Таміли Василівни, попросила щоб поїхали прибрали там усе. Вона виїжджала на місце. Обіцяли до кінця дня прибрати. Сьогодні підготую на міську раду інформаційний лист. Згідно Закону «Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною» маю право за таке правопорушення скласти протокол на фізичну особу-підприємця. А там штраф від 5 до 50 мінімальних зарплат.

Посадовиця просить всіх, хто бачить як викидають тваринячі рештки, фотографувати і телефонувати їй і в поліцію, щоб можна було зафіксувати злочин. Без цього важко буде пред’явити звинувачення.

Останні новини