Поблизу главку обласної поліції зловмисники пограбували ювелірний магазин

16 березня вночі піддався злочинному нападу ювелірний магазин «Зоряний», що в Черкасах по вул. Смілянській, 76, тобто по сусідству з обласним головним управлінням Національної поліції.

Зловмисники за допомогою ломика пошкодили пластикову частину вхідних дверей та проникли до приміщення магазину, інформують в управлінні поліції охорони в Черкаській області.

Отримавши о 3.40 год. повідомлення про спрацювання охоронної сигналізації та під’їжджаючи до об’єкту, поліцейські помітили, що двоє невідомих з сумками перебігають дорогу в напрямку скверу «Соборний». Підозрювані зникли в гущині парку. Поліцейські кинулись навздогін.

Одного з утікачів поліцейські охорони затримали, коли він намагався перескочити паркан будівельного майданчика, а другого вже аж на протилежному боці парку, при спробі вибігти на вулицю Святомакаріївську.

Тікаючи, підозрювані повикидали свої торби та знаряддя злочину: балаклаву, рукавички, спеціальний ніж, яким вирізали пластикові двері, а також награбоване – більше 3 кг ювелірних виробів. Але під час поверхневого огляду у одного з крадіїв знайшли в кишенях срібні хрестик та браслет з пограбованої «ювелірки».

Затримані виявились «бувалими» злочинцями – мають за плечима не одну «ходку» за крадіжки та грабунки. До того ж один із затриманих підозрюється у зґвалтуванні, яке вчинив 9 березня цього року у м. Золотоноша Черкаської області. Наразі затриманими злочинцями займаються слідчі Черкаського відділу національної поліції.

Останні новини