По собачнику-довгобуду в Умані таки проводять розслідування

Після шести років будівництва, витрачених мільйонів гривень, в Умані отримали недобудований собачник-довгобуд, за фактом розтрати коштів на будівництві якого йде розслідування.

Про це свідчать ухвали Уманського суду. 

Розслідування ведеться Уманським відділом поліції з лютого 2020 року за рапортом СБУ, строки його проведення знову продовжено

За попередніми даними слідства, службові особи ПП “Сфера-пласт” завищили вартість виконаних робіт з будівництва. Під час огляду об'єкту встановлено, що приміщення притулку недобудоване, будівельні роботи виконані з порушенням стандартів, що призводить до руйнації будівлі. Введення будівлі в експлуатацію наразі не є можливим. 

Тривалий час Департамент будівництва Черкаської ОДА не надавав відповідей на запити слідчого щодо будівництва об'єкту. А представники ПП “Сфера-пласт” та відділу ЖКГ Уманської міськради не надавали доступ до приміщення собачника. Наразі слідчим планується призначення судової будівельно-технічної експертизи по об'єкту будівництва. 

Відзначимо, будівництво об'єкту розпочалося ще восени 2016 року і мало б завершитися до кінця року. Тендер на будівництво притулку для утримання безпритульних тварин в м. Умань виграло ПП “Сфера-пласт” з ціною 4,77 млн. грн. У 2017 році на об'єкт цьому ж підряднику додали ще 1,49 млн. грн., проте об'єкт так і не було добудовано та здано в експлуатацію. 

В серпні 2019 року на добудову об'єкту провели черговий тендер, за його результатами угоду вартістю 5,73 млн. грн. було укладено з “Уманьрембуд 2”. 

Нагадаємо, натхненником будівництва сучасного собачника виступив народний депутат Антон Яценко. Він неодноразово заявляв, що великий притулок для тварин європейського зразка добудують.  

Останні новини