Площу Слави підремонтує підозрюваний у викраденні автівки соратника мера

Площу Слави в Черкасах підремонтує підозрюваний у серійному викраденні елітних автівок, серед потерпілих і давній соратник мера.

Про це свідчить закупівля департаменту ЖКК на Прозоро. 

Департамент ЖКК опублікував інформацію про намір укласти договір з ФОП Кукава Юрієм Олександровичем на проведення ремонтних робіт. Вартість договору складає 456 тис. грн. Згідно технічної документації заплановано замінити асфальтне покриття на тротуарну плитку площею близько 730 кв. м.

Юрій Кукава зареєстрований ФОПом з лютого цього року. До того, за даними правоохоронців, був учасником огранізованої злочинної групи яка займалася викраденням елітних автомобілів та повертала власникам за відступні. 

Злочинна діяльність угрупування була припинена у травні 2018 року. Обвинувальний акт перебуває на розгляді Дарницького суду столиці. Учасникам злочинної групи інкримінують викрадення щонайменше шести елітних автомобілів. 

Відзначимо, що від діяльності злочинної групи постраждав і давній соратник міського голови Черкас, заступник голови Черкаської обласної ради Михайло Мушієк.

Так, вночі 28 серпня 2017 року було викрадено його новий автомобіль «Toyota Land Cruiser 200» вартістю 2,38 млн. грн., який депутат придбав за два місяці до інциденту. Вже за кілька днів автівку було повернуто власнику, її виявили біля лісового масиву села Нечаївка.

Михайло Мушієк разом з Анатолієм Бондаренком тривалий час були однопартійцями в партії ВО “Батьківщина”.

 

 

Останні новини