Петро Високолян: "Щоб підняти наших хохлів треба брати в руки автомат"

Наше видання нещодавно повідомляло про грандіозну житлово-інвестиційну аферу на кшталт київської Еліта-центр. Коли бізнес-структура наближена до екс-мера Сергія Одарича «нагріла» черкащан на суму близько 2-х мільйонів гривень.

Нагадуємо, мова йде про ТОВ «Праймбуд» до керівництва якого безпосереднє відношення має депутат Черкаської міської ради від вільних демократів Ніна Андріївна Набокіна. Так от, з"явилися нові подробиці навколо діяльності зазначеного товариства у відношенні до скандального гуртожитку по Горького 4.

Ці подробиці нам розповів чоловік одної з постраждалої інвесторки Петро Високолян, яка мала надію отримати житло у вже реконструйованому гуртожитку. Однак попри внесення суми в 99 тис. грн. у 2008 р. (а тоді був зовсім інший курс гривні по відношенню до долара – ред.) реконструйованого житла не отримали ні вона ні ще близько двох десятків інвесторів до цього часу.

Сьогодні Високолян Петро Володимирович намагається віднайти всіх ошуканих ТОВ «Праймбуд», щоб зкоординувати спільні дії та активно боротися за повернення коштів. 

- Я звернувся до Вас в редакцію щоб надати даному питанню розголосу, тому що нинішній керівник «Праймбуд» Ніна Набокіна фактично не реагує на наші звернення. При спробі зустрітися ми отримали в свій бік лише нецензурну лексику та відповідь що нічого повертати вона не буде, - розповідає Петро Володимирович.

Також постраждалі від житлової афери зверталися до прокуратури, однак там не помітили шахрайства в діях «Праймбуд» та рекомендували звертатися до суду. 

- Ми зверталися до прокуратури міста. Однак я так розумію там теж не збираються захищати інтереси простих ошуканих черкащан. Нам сказали звертатися до суду, - говорить Петро Володимирович.

Зараз головним завданням постраждалий вважає збір інформації про всіх постраждалих та спільна діяльність по відстоюванні власних прав на повернення коштів. 

- Я зараз пробую знайти всіх людей які були ошукані цією аферою. Щоб спільно боротися за наші права. Я маю досить мало інформації про них. Окремих людей знайшов, навіть контакти. Але цього мало, мені необхідно знайти хоча б більшість. І разом спільно вже вирішувати, що ж робити. Я прошу Ваше видання оприлюднити мій номер телефону, щоб мені телефонували ошукані якщо це прочитають, - говорить Петро Володимирович. 

На наше питання чому так довго чекали і нічого не робили (більше 5 років – ред.) пенсіонер відповів, що це зумовлено пасивністю наших людей та недовірою чиновникам, прокуратурі та іншим правоохоронним органам.

- Ви ж розумієте, щоб підняти наших хохлів треба брати в руки автомат. Щоб змусити наших чиновників що-небудь робити також без нього не обійтися, - емоційно відповів Петро Володимирович.

На прохання Високоляна Петра Володимировича публікуємо його номер мобільного телефону 096-429-35-79. За цим номером інші ошукані «Праймбуд» інвестори можуть зателефонувати для координації спільних дій.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

Останні новини