Петро Душейко підсолодив життя школярів

Дитячі установи Чорнобаївщини отримали подарунки від почесного голови асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петра Душейка. Така благодійна акція під назвою «Солодка стежина» проходить уже восьмий рік поспіль перед початком нового навчального сезону.

Школярам подарували 400 кг. меду. Крім цього, 895 учнів, які цього року пішли до школи, отримали подарунки від корпорації «Дніпро», а це 18 тис. зошитів.

Про це інформує Прочерк

У День знань керівники та спеціалісти господарств корпорації відвідали школи населених пунктів: Комінтерну, Сазонівки, Франківки, Нового Життя, Ленінського, Старого Ковраю, Вереміївки, Васютинців, Москаленок, привітали дітей зі святом та вручили всім набори зошитів, на обкладинці яких кожному учневі адресоване вітання з початком навчального року та побажання від Петра Григоровича Душейка.

Також зазначимо, що родина Душейків постійно фінансово та організаційно підтримує заходи соціально-культурного та спортивного спрямування. Один з останніх який варто відзначити - це свято богатирської слави на ім"я Івана Піддубного в селі Красенівка. 

Останні новини