Переворот в міській раді провалився не почавшись, а зачинщик вже потерпає

Анонсований та очікуваний переворот у Черкаській міській раді провалився процедурно не розпочавшись, а його публічний зачинщик вже потерпає від "рейдерського набігу". 

Сьогодні відбувається сесія Черкаської міської ради, головна інтрига яка підігрівалася останній тиждень – це імовірна відставка секретаря міської ради Олександра Радуцького. Однак попри появу проекту рішення на сайті міської ради депутати навіть не спробували внести його до порядку денного.

Питання імовірної відставки Радуцького у кулуарах місцевого політикуму витало вже кілька місяців, але в публічну площину вийшло лише останній тиждень. Кулуарне протистояння між Радуцьким та позафракційним депутатом Михайлом Бінусовим вилилося у публічний простір 24 лютого, коли останній опублікував проект рішення про відставку секретаря та закликав депутатів підтримати його. 

За кілька гарячих днів та ночей переговорів Михайло Маркович так очевидно і не зібрав необхідної підтримки, тому сьогодні проект рішення навіть не спробували внести до порядку денного (хоча це не означає, що цього не зроблять на одному з наступних засідань – ред.) Як заявляв Бінусов питання відставки секретаря буде «стимулюватися». 

На фото Михайло Бінусов. 

Тому попри очікування політичного протистояння на сесійному засіданні його так і не відбулося. Натомість резонансне питання яке стосувалося висотної забудови Соснівки та його блокування таки було прийняте.

Фактична поразка Бінусова у кулуарній сутичці вже має для нього прямі та відчутні наслідки.

Охорона найнята Віталієм Дядченком взяла під конроль магазин "подарований" Бінусову. 

Так торгові площі в колишньому магазині «Юність» в центрі міста, які депутату «подарували» у листопаді 2016 року, сьогодні взяв  взяв під фактичний контроль (інформує Про все) за допомогою приватної охорони колишній реальний власник та чиновник міської ради Віталій Дядченко. Саме Дядченко був власником торгових площ, але несподівано для себе виявив, що його магазин передарували Михайлу Бінусову, коли той так само взяв його під фактичний контроль і використовував його як господарський об’єкт, здавав в оренду. 

На фото Віталій Дядченко. 

З листопада минулого року іде судова війна навколо цих дороговартісних торгових площ. На час розслідування кримінального провадження яке відкрито за заявою реального власника Віталія Дядченка Придніпровський суд наклав арешт на це нерухоме майно без права використання в господарських цілях новим власником Михайлом Бінусовим. Однак останній оскаржив це рішення в апеляції частково і забезпечив собі право користування і ведення господарської діяльності на час завершення судового розгляду та розслідування кримінального провадження (а вони можуть іти роками – ред.)

Згодом Віталій Дядченко вже подав забезпечення цивільного позову до Соснівського районного суду, та домагався на час судового розгляду забезпечити неможливість фактичного користування користування приміщенням Михайлом Бінусовим. Однак останній знову досягав права фактичного користування на час судового розгляду по суті.

Після цього Віталій Дядченко пішов іншим шляхом і отримав постанову прокурора про передачу йому на відповідальне зберігання нерухомого майна, саме посилаючись на неї він і завів приватну охорону та взяв під контроль приміщення сьогодні, коли переворот у міській раді провалився.

Загалом події які відбулися на сесії та навколо відновлення контролю над магазином «Юність» Віталієм Дядченком можна оцінити як попередню перемогу у протистоянні групи Радуцького та групи Бінусова.

Фото постанови з сайту Про все. 


 

Останні новини