Перевибори по-черкаськи: Содом та Гомора креатіфщікоф.

Всеукраїнський інтернет-ресурс "RT.KORR" неслабо порадував всіх прихильників політичного дилетантства та "чорнухи".  Розродилися "акули пера" статтею "БЮТівці Булатенецький і Даценко: нікого крім нас". Так, так, саме Булатенецький. І це не описка, саме в такій інтерпритації прізвище Миколи Івановича Булатецького звучить чотири рази.

Вся стаття скидається на пробу пера ідіота. Тут і про втомленість Булатецького і Даценка платити хабарі заради захисту свого бізнесу (Леонід Миколайович, ми чогось не знаєм, Ви вже бізнесуєте?), і бажання приземлити кандидатів із всеукраїнського до регіонального маштабу: "Відомі у політичних та бізнесових колах Канева та Черкас".

Приплели сюди і неіснуючих кандидатів від "Свободи" та "УДАРу" (в останньому випадку все може бути), від яких фактичні переможці виборів 28 жовтня 2012 захищають "Сеню", який неодмінно має оцінити такий "прогиб". Що - що?

Не менш цікава роль нардепа Донія та політиків Філенка та Стецьківа, які "мають забезпечити дискредитацію усіх політичних опонентів Булатенецького та Даценка у місцевих ЗМІ та мережі інтернет". Ну ніфіга собі рівень у кандидатів. Та в них нардепи на посадах прес-секретарів. І зарплата достойна. "По сто тисяч зелених на кожного в середньому". Микола Іванович, та за такі гроші ви могли б найняти всіх можливих прес-секретарів регіону, щоб вони обійшли всі квартири по 5 разів!!!

І до речі, як і видання, дивуюсь, а який це ви бізнес з Леонідом Миколайовичем кришуєте, що 300 тисяч доларів вже вбахкали на одних прес-секретарів? Невже кукуруза дорожча ніж нафта? Схоже, що за даними "серйозних людей" саме так.

Ярослав Нищик

Останні новини