Перевізники в Черкасах сьогодні страйкуватимуть півтори години

О 12.00 в Черкасах перевізники розпочали неоголошений страйк та познімали з маршрутів автобуси, у міськраді такі дії назвали шантажем.

За інформацією озвученою на терміновому брифінгу виконавчого комітету страйк триватиме півтори години. 

- Такі дії перевізників зважаючи на погодні умови – це відвертий шантаж. Поки що вони відмовляються від найлояльніших вимог які їм були запропоновані – встановлення трекерів, відеореєстраторів, автоматичного оголошення зупинок, доступу до обєктивної господарської інформації, - зазначив заступник міського голови Ігор Волошин. 

Міська вдала не збирається піддаватися на шантаж та готує контрміри. 

- Перевізники намагаються поставити місто на коліна, почали шантажувати без офіційного попередження про страйк. Ми не підемо на жодні ультиматуми. Просимо поставитися з розумінням до складнощів які нам завдають недобросовісні ділки, просимо разом перетерпіти. Ми робимо все щоб пом'якшити цю ситуацію. Всі резерви тролейбусів буде залучено. Також проводимо переговори про залучення автобусів з інших міст, - зазначив заступник мера Юрій Ботнар. 

Секретар міської ради зазначив, що в будь-якому разі не можна піддаватися на шантаж.

- Якщо зараз ми підемо на поступки, то ми можемо ставити хрест на транспортній реформі, - зазначив Нищик. 

Нагадаємо, що сьогодні виконавчий комітет відклав розгляд питання про підвищення вартості проїзду в маршрутках з 4 до 5 грн. Після цього о 12.00 перевізники без офіційного повідомлення почали страйк, знявши рухомий склад з маршрутів.

 

Останні новини