Перемогу Леоніда Даценка будуть кувати два керівника

Сьогодні на прес-конференції Голова Ради опозиційних сил Черкащини та невизнаний переможець виборів до парламенту по канівському округу №197 Леонід Даценко представив громадськості свою політичну команду.

- Після наради в Києві більше 20 видань звернулися до нас з двома питаннями – хто очолить наші виборчі штаби і в кому ми бачимо головних своїх конкурентів, - повідомив Леонід Даценко. 

Опозиціонер висловив думку, що публічне представлення команди – це правильний крок і це варто було зробити. Що він і зробив.

Фото команди. 

- Моя головна команда – це 142 тис. виборців які проживають на цьому окрузі. Це 28 тис. виборців які проголосували за мене. Це також побратими з партій «Свобода» та «УДАР». Рік тому ця команда здобула перемогу. Я дуже радий, що команда підсилилася Наталією Старіковою, - зазначив Леонід Миколайович.

Якщо ж називати прізвища конкретних менеджерів кампанії то окружний виборчий штаб очолив давній соратник ще по Українській народній партії Юрій Сушко (нині рухівець). Довіреними особами будуть громадські діячі Віра Носенко і Тетяна Говоркова. 

Виходячи зі складу такої сильної команди опозиціонеру неважливі прізвища конкурентів.

- Я не вважаю, що сьогодні є потреба називати прізвища наших опонентів. Загалом – це антиукраїнська влада на чолі з бригадою Тулуба на Черкащині. Неважливо яке буде прізвище, тут протистояння у площині влада яка є злочинною та опозиція, - зазначив Леонід Даценко.

Журналіста нашого видання зацікавив факт наявності фактично двох керівників виборчого штабу Леоніда Даценко. Оскільки раніше повідомлялося, що саме Наталія Старікова очолила його виборчий штаб, а на прес-конференції прозвучало прізвище давнього соратника опозиціонера – Юрія Сушка.

- Наталія Старікова буде очолювати так би мовити політичний штаб, а Юрій Сушко буде виконувати роль технічного керівника окружного виборчого штабу, - пояснив Леонід Даценко.

Головне щоб наявність двох керівників біля керма кампанії опозиціонера не призвела до розбіжностей у діях та пішла на користь.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини