Користувацький вхід

Партнер Вадима Тітушко хоче утилізувати небезпечні відходи в Черкасах

В Черкасах ТОВ “Ларс Груп” планує облаштувати міні-завод з переробки небезпечних відходів методом піролізного спалювання.

Інформацію про планову діяльність яка підлягає оцінці впливу на довкілля розміщено на сайті Міністерства екології та природних ресурсів. Наразі приймаються пропозиції і зауваження громадськості. 

За інформацією ініціатора проекту, реалізація планової діяльності дозволить досягнути еколого-економічного ефекту, адже облаштування міні-заводу з переробки небезпечних відходів, знизить затрати для суб'єктів господарювання на утилізацію відходів та значно зменшить кількість накопичених небезпечних відходів у різних галузях. 

Планується використання установок для утилізації відходів — печей інсинератора моделі СР-50 mobile «ATI Incinerateurs MULLE. Переробка відходів буде здійснюватися шляхом піролізного спалювання за температури 1200°С. Тривалість циклу переробки – 30-60 хв. Проектна потужність – 7,2 тонни на добу при безперервній роботі. Весь перелік небезпечних відходів визначений для переробки можна переглянути за посиланням - це медичні відходи, зіпсовані масла та нафтопродукти, відходи лако-фарбового виробництва, частини тіла та органів людини і тварин тощо. 

Комплекс будівель де планується облаштувати міні-завод з переробки небезпечних відходів знаходиться за адресою: м. Черкаси, вул. Першотравнева, 64. Це промислова зона з будівлями, земля на кадастровій карті значиться як державна власність.

Засновником і бенефеціаром ТОВ “Ларс Груп” є киянин Андрій Ляшко, компанія зареєстрована в столиці. Він разом з відомим уродженцем Білої Церкви Вадимом Тітушко засновник ТОВ Євпростандартгаз, діяльність якого вже припинено.  

Останні новини