Партія "Слуга Народу" дає пояснення щодо передвиборчих програм своїх кандидатів *

На закиди журналістів, що нібито передвиборча програма кандидата у депутати Любові Шпак повністю дублює програму іншого кандидата, журналіста Олександра Дубінського, ми маємо пояснення.

Програми кандидатів до ЦВК подавалися централізовано зі штабу «Слуга Народу». При публікації програми Любові Шпак на сайті ЦВК сталася «технічна помилка». Округ Олександара Дубінського в Києві - № 94, у Любові Шпак в Черкасах – № 194. Через помилкову публікацію програми двічі на сторінках одного й другого кандидатів і виникла ситуація, що викликала запитання у журналістів черкаських видань.

На сайті ЦВК та офіційному сайті партії «Слуга Народу» вже можна ознайомитись з власною програмою Любові Шпак.

Зазначимо, що програма кожного з кандидатів у депутати від партії «Слуга Народу» - це перш за все, програма партії, яка її висуває. Партія – це команда. І тільки працюючи у команді, можна досягти істотних змін у країні. 

Любов Шпак наголосила: «Ми разом, тому що треба підтримати нашого Президента. Якщо ми повірили Володимиру Зеленському, то тепер необхідно дати йому можливість працювати і втілювати якісні зміни в нашій країні».

Політична реклама 
 

Останні новини