Після падіння з висоти госпіталізували літню жінку

В Черкасах після падіння з висоти госпіталізували 93-річну жінку.

Про це повідомляє Обласний центр екстреної медичної допомоги.

Черкащанку знайшли біля багатоповерхової будівлі по бульвару Шевченка, 325 (на першому поверсі житлового будинку знаходиться міська стоматологічна поліклініка).

Медики швидкої допомоги надавали допомогу літній жінці, у якої попередньо діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом плеча, перелом тазу та політравму. Її доправили до Третьої міської лікарні Черкас.

Останні новини