Після пікетів біля ЦВК у Булатецького виникло бажання послати всіх на ... Той світ

Після трьох днів пікетів біля стін ЦВК, відомий Черкаський політик якому відмовили у реєстрації кандидатом у народні депутати по 194 округу в м. Черкаси Микола Булатецький не стримує емоцій.

Він відверто називає новий політичний режим «жити по-новому» корупціонерами та мафією. Неможливість досягти справедливості викликало у Миколи Івановича бажання послати корупціонерів нової влади на той світ.

- ЦВК відмовило мені в реєстрації. 3 доби в корумпованих ЦВК, судах не можу добитися справедливості. Публікую копію документів для ознайомлення громадськості, представникам влади - нового режиму корупціонерів. Cхоже на те, що ми привели до влади нову зграю корупціонерів. Це ми привели вас до влади, і тепер тільки ви маєте можливість бути обраними, і ви знову ведете до "нової" влади тварин режиму Януковича, а я і сотні побратимів по Майдану, бійців АТО й просто порядних людей - не мають права бути обраними.  Зараз вже хочеться всіх послать. Ні, не на х***. На той світ, - пише Булатецький у Фейсбуці.

Нагадуємо 30 вересня було останнім днем реєстрації кандидатів у народні депутати. Своєю постановою ЦВК відмовила у реєстрації двом рейтинговим кандидатам з округів Черкащини – Миколі Булатецькому по 194 округу та Наталії Нетовкіній по 195 округу.

Відмовлено у реєстрації з формальних причин. Фото постанови ЦВК.

Микола Булатецький спробує зареєструватися шляхом оскарження постанови ЦВК в судовому порядку, але дивлячись на дії режиму «жити по-новому» не здивуємося коли і суд відмовить у реєстрації.

Насамкінець варто додати, що найкраще ситуацію з Булатецьким ілюструє саркастичний мем розміщений нижче. І дійсно нова влада намагається навчитися «пижити по-новому». Так попередній режим крав перемогу в Булатецького шляхом фальсифікацій та підкупу виборців, нова ж влада просто не реєструє імовірного переможця виборів.