Після "опору" Бондаренка тарифи в Черкасах суттєво зросли

Після показового “опору” Анатолія Бондаренка, тарифи на централізоване теплопостачання для абонентів КП "Черкаситеплокомуненерго" суттєво зросли.

Нові тарифи 4 жовтня затвердив виконавчий комітет. Рішення вже опубліковано на сайті міськради, - це значить, що його підписав міський голова. 

“За” голосували — міський голова Анатолій Бондаренко (За майбутє), секретар міської ради Юрій Тренкін (Батьківщина), заступники міського голови: Павло Валенчук (Голос), Віктор Беззубенко (Черкащани), Анастасія Чубіна (Слуга народу), Руслан Ткаченко. 

“Проти” проголосувала заступник міського голови Марина Гаркава (Європейська солідарність). 

Ухвалене рішення призводить до суттєвого зростання тарифів на централізоване теплопостачання для різних категорій споживачів. Вартість вказана з ПДВ. 

Так для населення вартість гігакалорії складатиме 1983,28 грн. (було 1506,02 грн.), для бюджетних установ - 3235,83 грн. (було 1414,00 грн), для інших споживачів - 4629,58 грн. (було 1406,09 грн.)

При цьому в рішенні виконкому зазначається, що різниця вартості зростання тарифів для населення буде покриватися за рахунок міського бюджету. В рішенні неодноразово йде посилання до так званого “меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблем у сфері теплопостачання”, який днями проходив за ініціативи центральної влади в столиці.

Цікаво, що 28 вересня виконком, в тому числі і міський голова, проголосував за підняття тарифів. Те рішення мер зупинив, хоча сам за нього голосував.

Згодом же Анатолій Бондаренко разом з іншими членами виконкому проголосував за суттєве підвищення тарифів. 

Останні новини