Після капремонту скандальної ділянки на виїзді з Черкас вже псується новий асфальт

Після капремонту скандальної ділянки дороги, на виїзді з Черкас в напрямку Сміли, протяжністю близько одного км, вже псується верхній шар асфальтного покриття.

Поки явні ознаки псування асфальтного покриття помітні в одному місці.


Ремонтні роботи тут проводилися в минулому році на замовлення Департаменту будівництва Черкаської ОДА. Загальна вартість угоди складає 20,4 млн. грн.

Черкаська ОДА рапортувала про завершення робіт на ділянці на початку січня цього року.

Тендер на капітальний ремонт вказаної ділянки виграло ТОВ Будстандарт ЛТД. Згідно угоди, мінімальний гарантійний термін на асфальтобетонне покриття складає 5 років. 

Відзначимо, що ТОВ Будстандарт ЛТД зайшло на Черкащину і отримувало підряди на ремонт доріг за очільника ОДА Романа Боднара. З його ініціативи функцію замовника з виконання ремонту доріг загального користування місцевого значення було передано департаменту будівництва. 

Нагадаємо, на вказаній ділянці автошляху у серпні 2019 року внаслідок ДТП загинув байкер. Водій мотоцикла на швидкості вскочив в яму та не впорався з керуванням, після падіння на асфальт від отриманих травм помер в лікарні. 

На той час асфальтне покриття автодороги було пошкоджено ямковістю на всій протяжності. 

Як з'ясувалося згодом вказана ділянка не перебувала на балансі жодної установи. Після трагедії та навіть мітингу байкерів, ділянку взяла на баланс Черкаська ОДА та були передбачені кошти на її ремонт.  

Останні новини