Підсумки нерестової заборони на вилов водних біоресурсів на Черкащині

На Кременчуцькому водосховищі річки Дніпро завершилась весняно-літня заборона на вилов водних біоресурсів у 2013 році.
Черкаською міжрайонною екологічною прокуратурою у цей період вжито ряд заходів, спрямованих на підвищення ефективності роботи правоохоронних та природоохоронних органів Черкаської області, а також на координацію їх діяльності.
Так, правоохоронними та природоохоронними органами області у період нересту виявлено 47 кримінальних правопорушень за ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним промислом), близько 1000 адміністративних правопорушень та вилучено понад 400 знарядь лову. Безпосередньо за участю працівників прокуратури виявлено 10 кримінальних правопорушень зазначеної категорії та 1 корупційне адміністративне правопорушення.
На даний час у 20 кримінальних провадженнях працівниками прокуратури підтримано державне обвинувачення, та за результатами судового розгляду правопорушників засуджено до різних мір покарання. У кримінальних провадженнях з метою відшкодування завданих державі збитків прокурором заявлено 21 позов на суму 111 тис. грн. Добровільно відшкодовано у ході розслідування 25 тис. грн. За вчинення адміністративного корупційного правопорушення до відповідальності притягнуто 1 службову особу.
Черкаська міжрайонна екологічна прокуратура продовжує здійснювати процесуальне керівництво у 38 кримінальних провадженнях за фактами незаконного зайняття рибним промислом.
Прес-служба Черкаської міжрайонної екологічної прокуратури
 

Останні новини