Підривачі банкомату втекли перебуваючи під заставою

Злочинці, які підірвали банкомат на Звенигородщині та викрали майже півмільйона гривень, втекли.

Про це повідомили у Звенигородському відділі поліції, інформує Про все.

Нагадаємо, 19 травня цього року двоє іноземців влаштували вибух в будівлі гуртожитку місцевого коледжу села Шевченкове. Під час злочину один із них постраждав, бо не розрахували вибухової сили. За тиждень їх затримали. Вилучили трохи більше 100 тисяч гривень. Суд у Шполі обрав для них тримання під вартою із правом застави. Мали заплатити по 126 тисяч гривень кожен, аби до суду бути на волі. Внісши суму, підозрювані зникли.

 - Наразі відбуваються розшукові заходи по встановленню місцеперебування даних громадян, - коментує начальник Звенигородського райвідділу поліції Олег Міщенко. - Особи були випущені під заставу.

Гіоргі Сахуря та Вахтанг Мамулашвілі є громадянами Грузії. Правоохоронці підозрюють, що вони зараз переховуються за кордоном.

- Шполянським судом їм було обрано тримання під вартою, але також призначили заставу в розмірі 126 тисяч гривень, - каже прокурор Звенигородської прокуратури Олександр Шмельов. - Звенигородська прокуратура не погодилася з таким рішенням і подала апеляцію. Та рішення було залишено в силі. Є кілька версій, де вони можуть перебувати. Є ймовірність, що втекли за кордон. Але не виключено, що вони досі в Україні.

Останні новини