Підприємця-переселенця зі Сміли взяли під варту за справою СБУ

Підприємця-переселенця зі Сміли, що надає комунікаційні послуги, взяли під варту на два місяці.

Відповідний запобіжний захід обрав Соснівський суд.

СБУ інкримінує бізнесмену “створення терористичної групи” та “порушення порядку вїзду на окуповану територію”.

За даними слідства, підозрюваний Юрій Сасін, фактично керує діяльністю ТОВ “Лутаком”, що здійснює господарську діяльність в м. Лутугине, Луганської області на окупованій території. Товариство надає там послуги інтернет-провайдера, в тому числі і державним органам незаконної ЛНР. 

В рамках розслідування даного провадження, обшуки пройшли і в приміщенні фірми ТОВ “Центртелеком” у Смілі. Це місцевий інтернет-провайдер, що надає послуги по Смілі та Смілянському району. 

За даними СБУ, під час обшуків у приміщенні було виявлено спецтехніку, електронні носії інформації та документальні матеріали, які підтверджують здійснення протиправної діяльності. Підприємець, нібито, використовуючи спеціальне обладнання організував маршрутизацію трафіку закритими каналами для користувачів з непідконтрольних територій, - це дало можливість їм користуватися інтернетом під виглядом користувачів з підконтрольних Україні територій. 

Юрій Санін уродженець смт. Успенка, Лутугинського району, Луганської області. Після розгортання військових дій, в 2014 році, переїхав на Черкащину. 

В листопаді 2014 року в Смілі було зареєстровано ТОВ “Лутаком +”, яке згодом було перейменовано в ТОВ “Центртелеком”. Сам підозрюваний, офіційно не є ані засновником, ані власником цього суб'єкту господарської діяльності.
 

Останні новини