Підприємці Корсунь-Шевченківського району ознайомились з діяльністю підприємства Черкаської виправної колонії (№ 62)

4 червня на запрошення заступника начальника управління ДПтС України в Черкаській області Ігоря Гадіона до Черкаської виправної колонії (№ 62) прибула делегація з підприємців та представників місцевої влади Корсунь-Шевченківського району, що на Черкащині.

Крім директорів приватних та державних підприємств, установу відвідали голови декількох сіл та представники районної адміністрації. Метою візиту було ознайомлення з виробничими потужностями підприємства та залучення підприємців регіону до співпраці з на взаємовигідних умовах.

Зустрічали та супроводжували делегацію начальник Черкаської виправної колонії Андрій Волошин та директор підприємства Микола Пилипенко. Разом з Ігорем Гадіоном вони провели гостям ознайомчу екскурсію всіма дільницями підприємства колонії, продемонстрували виробничі процеси в цехах та асортимент готової продукції. Найбільше зацікавлення викликали швейні вироби, матраци, полімер-піщана черепиця та автомобільні причепи та контейнери. З цікавістю та непідробним захопленням підприємці знайомились з сувенірною продукцією, котра виготовляється на підприємстві, а особливу увагу завоювали різьблені шахи та нарди. Під час огляду пенітенціарії розповідали про можливі шляхи співпраці з підприємствами різних форм власності. Крім цього, гості отримали прайс-листи на продукцію підприємства та кольорові буклети з фотографіями виробів та контактною інформацією.

У рамках екскурсії, крім промислової зони установи, гості відвідали професійно-технічний навчальний заклад при колонії, відділення соціальної реабілітації та виставку-магазин готової продукції.

Підбиваючи підсумки зустрічі, представники Корсунь-Шевченківського району зазначали, що приємно здивовані побаченим, адже до цього не мали ні найменшого уявлення, що підприємства установ виконання покарань виготовляють настільки широкий асортимент виробів. Також відзначалось, що висока якість продукції у поєднанні з мінімальними націнками робить її цілком конкурентоздатною на ринку.

Заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області Ігор Гадіон зауважив, що залучення нових партнерів та збільшення обсягів виробництва та реалізації продукції – одне з пріоритетних завдань управління та установ ДПтС в області. Це дозволяє працевлаштувати більшу кількість осіб з числа засуджених, що в подальшому впливає на процес їхнього перевиховання та адаптації до життя в суспільстві після звільнення. 

Останні новини