Підприємець оскаржував алкопротокол бо не зміг здати біоматеріал

Підприємець не зміг вдруге збити адмінпротокол за нетверезе водіння, в апеляції, через неспроможність здати біоматеріал для аналізу. 

Про це свідчить постанова Черкаського Апеляційного суду. 

В березні суд першої інстанції постановив стягнути штраф з Олександра Кіфіна та позбавити права керування на один рік. Сам правопорушник тоді на засідання суду не з'являвся.

Правопорушник подав апеляційну скаргу, в якій просив закрити провадження через відсутність правопорушення. В обгрунтування вимог, вказав, що було порушено його право на захист, оскільки справу розглянуто за його відсутності. Апелянт також стверджував, що не керував транспортним засобом в стані сп'яніння і від проходження медичного огляду не відмовлявся, а лише не зміг здати біологічний матеріал в той момент. 

Апеляційне засідання неодноразово переносилося через неявку апелянта. Сам апелянт особисто подавав заяви, до канцелярії суду, про перенесення засідання посилаючись на карантин та погане самопочуття. 

На крайнє засідання апелянт також не з'явився, але суд розглянув скаргу без його присутності, у задоволенні скарги відмовив повністю, постанову суду першої інстанції залишив без змін. Постанова оскарженню не підлягає. 

За кермування в стані алкогольного спяніння підприємця вже намагалися притягнути до відповідальності. В грудні 2017 року Соснівський суд постановив стягнути штраф 10200 грн. та позбавити права кермування терміном на один рік. Однак та постанова була скасована в апеляційній інстанції. 

Олександр Кіфін власник ПП “Виробничо-будівельна фірма Черкаси”, на місцевих виборах 2015 року балотувався в Черкаську міську раду від політичної партії “Опозиційний блок”. За даними ЗМІ, неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронних органів через проблеми з своєчасністю виконання договорів по підрядах за бюджетні кошти.
 

Останні новини