Підбито підсумки роботи Інспекції з питань захисту прав споживачів у області за попередній рік

Під час координаційної наради, що відбулася сьогодні під головуванням очільника області, було обговорено питання захисту прав споживачів на Черкащині протягом 2012 року.

Начальник інспекції з питань захисту прав споживачів у області Ігор Гук повідомив, що всього за попередній рік перевірено 215 суб’єктів господарської діяльності, де виявлено 204 порушення законодавства.

Основними порушеннями є відсутність своєчасної та повної інформації про товар і продаж його без відповідних супровідних документів.

Ігор Борисович наголосив на тому, що Інспекція з питань захисту прав споживачів у області постійно контролює звернення громадян та вживає відповідних заходів щодо вирішення тих чи інших питань. Зокрема, за 12 місяців 2012 року до інспекції надійшло 397 звернень від громадян. Суб’єктами підприємницької діяльності за неякісні товари, виконані роботи та надані послуги споживачам повернуто 121,274 тис.грн.

ільшість звернень стосуються реалізації неякісної продукції, надання неякісних послуг та відмови у задоволені законних вимог споживачів.

З метою недопущення надходження на споживчий ринок неякісних товарів та надання неякісних послуг інспекцією постійно проводиться роз’яснювальна робота в засобах масової інформації. З метою поліпшення правової освіти надаються юридичні консультації та роз’яснення, публікуються відповідні матеріали, відбуваються теле - і радіо трансляції за матеріалами інспекції.

Очільник області підкреслив, що важливим завданням для влади є підтримка виробників Черкащини та захист прав споживачів, які користуються їх продукцією.

- У нас достатньо потужностей, аби забезпечити черкащан якісною продукцією власного виробництва. За 10 днів керівники відповідних структур мають прозвітувати, яка робота буде проведена у цьому напрямі і яких результатів нам слід очікувати, - наголосив він.

За інформацією сайту Черкаської обласної адміністрації http://www.oda.ck.ua/?lng=ukr&section=2&page=2&id=8388

Останні новини