Користувацький вхід

Під Маньківкою "тітушки" та ВВ-ки попали під роздачу (Фото.Відео.)

Як повідомляє власний громадський кореспондент «Кропиви» з м. Умань, вчора на ділянці дороги Київ-Одеса біля Маньківки, загони самооборони зупинили рух на Київ автобус з тітушками та мікроавтобус з працівниками внутрішніх військ.

Під час відверто бойових дій загинув 40-річний мешканець села Подібна.

- Близько 18.00 загони самооборони м. Умані обєдналися з активістами із Маньківки і взяли під контроль ділянку дороги біля цього містечка. Всього зібралося близько 700 осіб. Їх завданням було не пропустити на столицю автобусів з «тітушками» та працівниками внутрішніх військ, - розповідає наш кореспондент. 

За словами нашого кореспондента, всі підозрілі автобуси перевірялися, під час цього і сталася трагедія, коли загинув місцевий житель.

- Близько 19.00 рухався підозрілий джип-пікап, люди намагалися його зупинити, він не зупинявся, йому кидали борони під колеса, але він на видкості промчав і збив на смерть одного з активістів. Фактично, він торував дорогу мікроавтобусу із спецпризначенцями. Автобус з міліціянтами вдалося затримати, його побили, у ВВ-ків забарали амуніцію та відправили на Умань, - розповідає наш кореспондент.

Джип намагалися наздогнати, але це не вдалося, як стверджують активісти в ньому очевидно і знаходилася зброя. Після цього на цій же ділянці траси було затримано автобус з ті тушками, яких вивели, поклали на асфальт, а автобус спалили. Тітушки були в бронежелетах та повній захисній амуніції. 

Палаючий автобус тітушок. Відео.

Ані працівники міліції, ані тітушки, опору не чинили. Також в напрямку Києва рухалося ще декілька автобусів із працівниками внутрішніх військ, але вони повернулися назад дізнавшись про блок-пост самооборони.

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини