Під час медогляду зловмисники побили патрульних

В Черкасах, у ніч на 16 лютого зловмисники які проходили медичний огляд на стан алкогольного сп'яніння нанесли тілесні ушкодження поліцейським.

Про це інформує патрульна поліція області.

Поліція отримала повідомлення від небайдужих громадян про те, що за кермом автомобіля КІА перебуває водій, ймовірно, в стані сп’яніння. Після зупинки транспорту, двоє чоловіків, що перебували у авто почали поводились неадекватно, виражалися нецензурною лайкою в бік інспекторів та почали шарпати за формений одяг.

До правопорушників, відповідно ст. 44 та 45 Закону України про Національну поліцію, поліцейські застосували фізичну силу та спецзасіб – кайданки й доставили їх до Черкаського наркологічного диспансеру для проведення медичного огляду на стан сп’яніння.

Перебуваючи в приміщенні медичного закладу чоловіки заподіяли тілесні ушкодження патрульним, щоб перешкодити поліцейським виконувати їхні обов’язки. У результаті працівники поліції були госпіталізовані до 3-ї міської лікарні.

Одразу після вчинення злочину осіб затримали відповідно ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання судом запобіжного заходу.

Останні новини