Користувацький вхід

От і настав рік Чорної Водяної Змії

Українці звикли святкувати прихід нового року двічі: спершу, як увесь світ, за новим стилем календаря, а згодом за старим – 14 січня. А святкувати прихід нового року можна тричі. Втретє – уже за давнім східним календарем.

За цим календарем цьогоріч новий рік – рік Чорної Водяної Змії – настає 10 лютого. Звичайно, у дні новорічних святкувань усі ми замислюємося про майбутнє та мріємо дізнатися, що очікує нас у новому році.

Водній стихії властива динамічність, мінливість і рухливість. Водна змія приносить людям переміни і нестабільність, саме тому в цей рік дуже важливо все планувати заздалегідь і ретельно зважувати рішення, що приймаються. Треба буде стати набагато обережніше і завбачливіше. Але при цьому рік змії рідко буває динамічним і в той же час напруженим, порівняйте рік з символом і ви зможете приблизно уявити, що можна чекати від такого року.

Змія – це мудрість, терпіння, повільність, тому в той рік, який вона проповзає, найкраще робити упор на освіту і творчість, пошуки відповідей на складні питання.

2013 рік вимагає зважених рішень, які потрібно приймати не лише на основі аналізу, але і спираючись на емоції.

Агресія не характерна для року змії, але при цьому, якщо прояв такої спостерігатиметься, то пощади не варто чекати.
 

Останні новини