Оскандалений активіст оприлюднив звернення до Зеленського

Оскандалений активіст оприлюднив звернення з проханням висунути кандидатом в мери Черкас, від “Слуги народу”, Віталія Ільченка.

Звернення, від імені “представників бізнесу та громадських об'єднань”, оприлюднив директор ГС “Агенція підтримки підприємництва та інвестицій” Євгеній Глєбов. 

“Ми переконані, що прийшов час закінчувати з дерибанами бюджетів та злочинними відкатами. Потрібно докорінно змінювати підходи у питаннях регіонального розвитку та розвитку на містах.

26.08.2020 року на зустрічі представників бізнесу та громадських об’єднань пройшло обговорення щодо подальшого розвитку міста Черкаси та була висловлена довіра громадському діячу та керівнику компанії «Укравіт» - Ільченку Віталію Володимировичу. На нашу думку саме ця людина є найкращим кандидатом у мери міста Черкаси, здатним перезавантажити «застарілу» систему докорінно.

На фото Віталій Ільченко

Згідно останніх соцопитувань саме Ільченко Віталій Володимирович може скласти серйозну конкуренцію діючому меру та об’єднати навколо себе політичну та економічну спільноту міста Черкаси.

Звертаємось до Вас, шановний Володимире Олександровичу, як до Гаранта Конституції, з проханням про підтримку ініціативи черкаської спільноти щодо висування Ільченка Віталія Володимировича кандидатом у мери міста Черкаси від партії «Слуга Народу”, - йдеться у зверненні. 

Нагадаємо, що Євгеній Глєбов запам'ятався особливим ставленням до ЗМІ. Так, будучи головою громадської ради при Черкаській ОДА, він надсилав смс з погрозами журналісту. Також, в конференцхолі очолюваної ним агенції, були розміщені таблички про заборону входу журналістам видань Дзвін та Кропива. 

Згадуваний активіст виступав на захист забудовників берегової лінії Дніпра у селі Свидівок. 

Відзначимо, що Віталія Ільченка, співласника групи компаній “Укравіт”, у травні представили як “фронтмена” партії “Слуга народу”.
 

Останні новини