Оскал з минулого Черкаської "Самопомочі"

Якщо судити з офіційного повідомлення ГО «Самопоміч» в Черкасах запрацювали приймальня цього обєднання. Однак навіть поверхневий аналіз дає зрозуміти, що у давно знайомих Черкаському політикуму хлопців стартували місцеві вибори. 

Активісти об’єднання “Самопоміч” Черкащини, що входять в групу “Патріот”, провели прес-конференцію з небайдужими та представниками місцевих та всеукраїнських ЗМІ. Також створили громадську приймальню на базі офісу осередку об’єднання “Самопоміч”. Обговорювали питяння звільнення військовополонених, співпраці з Черкаськими прикордонниками, - з посиланням на прес-службу повідомляє видання Вчасно.

Про жодні адреси, телефони чи інші контакти за якими можна знайти приймальню обєднання у повідомленні не надається.

За допомогою пошукової системи ми знайшли лише сторінку обєднання Самопоміч Черкаси Вконтакті.

Далі дивлячись на обличчя на фотозвіті з відкриття приймальні, бачимо до болю всі знайомі обличчя. Наколоритніший звичайно Микола Мирза другий зправа. 

Головний серед них звичайно депутат Черкаської міської ради, місцевий буржуа-бізнесмен середньої руки Микола Мирза. За час своєї політичної кар’єри побував у багатьох партіях та обєднаннях, але неодмінно ставав депутатом. На минулих місцевих виборах 2014 року виграв округ в Дахнівці та просував бренд партії Промисловців та підприємців.

Сьогодні ж коли стоїть на часі питання виборів без мажоритарної складової йде пошук непоганого всеукраїнського бренду. Звичайно, що партія промисловців себе зжила як бренд, тому бренд «Самопомочі» підходить якнайкраще. Ще в серпні минулого року Микола Олександрович їздив до власника «Самопомочі» мера Львова Андрія Садового де і домовлявся про співпрацю. Очевидно такий дипломат як Микола Мирза зміг домовитися.

Старожил Черкаського політикуму зазвичай дипломат, але його краще не злити, бо може статися те, що сталося з головним архітектором Черкас.

Підсилить «Самопоміч» в Черкасах і колишній представник Партії Регіонів, а нині громадський активіст зі Сміли Станіслав Лукирич. Він вже пробував свої сили на місцевих виборах в Черкасах весною 2014 року від тих же промисловців та підприємців, але поступився ударівцю Сергію Кудактіну.

На фото Станіслав Лукирич крайній зліва. 

Таким чином «Самопоміч» починає показувати свою справжню суть, а бренд буде використаний старими обличчями тільки в профіль. Можливо втримає якийсь рейтинг партії приїзд крикуна та «боротьбиста з корупцією і люстратора» Єгора Соболєва. Однак після його захисту корупційних схем у земельних відносинах мало віриться і його словам.

Тому цілком очевидно, що голосувати за «Самопоміч» - це як мінімум вчинити самодурість.

 

Останні новини