Оренда ялинки в Черкасах обходиться дорожче купівлі нової

Оренда штучної ялинки з прикрасами обходиться міському бюджету дорожче купівлі нової.

Про це свідчать дані на “Прозоро”.

Департамент ЖКК уклав угоду на оренду штучної ялинки з прикрасами та шести світлових інсталяцій вартістю 2,766 млн. грн. без ПДВ. Послуга включає в себе монтаж та демонтаж конструкцій та надається в 2021 році. 

Згідно угоди, вартість оренди штучної ялинки з прикрасами складає 1,669 млн. грн., а оренди шести світлових інсталяцій - 1,096 млн. грн. ( докладний перелік ).

У 2020 році Департамент освіти та гуманітарної політики уклав угоду на придбання штучної ялинки та ідентичного переліку прикрас і світлових інсталяцій.

Вартість придбання, а не оренди, ідентичного переліку товарів складала 2,3 млн. грн. з ПДВ. Однак угода була скасована за втручання прокуратури. 

Згідно скасованої угоди вартість придбання штучної ялинки з прикрасами складала 1,542 млн. грн., а шести світлових інсталяцій - 0,763 млн. грн. 

Послугу оренди штучної ялинки та шести світлових інсталяцій надає ФОП Володимир Сіваков зареєстрований у Червоній Слободі. 

З цим же підприємцем Департамент ЖКК нещодавно заключив угоду на оренду додаткових світлових інсталяцій вартістю 3,95 млн. грн.

 

Останні новини