Оприлюднено запис виклику "швидкої" для померлого хлопчика (Аудіо)

Оприлюднено аудіозапис виклику “швидкої” для 7-річного Андрія Лясова, який від отриманих тілесних ушкоджень помер в лікарні.

Запис оприлюднено на брифінгу прокурора Черкаської області. 

Він датується 24 серпням, коли названа бабуся постраждалого викликала “швидку” допомогу. 

Аудіозапис звертає увагу байдужим голосом бабусі хлопчика, який отримав тілесні ушкодження. На уточнюючі запитання, щодо характеру, походження та часу отримання травм, жінка не може чітко відповісти. З розмови зрозуміло, що хлопчик перебував без належної допомоги як мінімум декілька днів, а його стан постійно погіршувався.

 

Нагадаємо, що постраждалий був доставлений до лікарні в тяжкому стані з черепно-мозковою травмою. Незважаючи на старання лікарів хлопчик помер 5 вересня не приходячи до тями.

Названим бабусі і дідусю хлопчика було оголошено підозру за ч. 3 ст. 135 КК України (залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки) та взято під варту. 

За результатами розтину, озвученими на брифінгу, причиною смерті Андрія Лясова є ушкодження внаслідок контакту з тупим предметом, забій головного мозку, крововиливи під оболонку головного мозку. Наявна закрита черепно-мозкова травма з суборальною гематомою лівої півкулі головного мозку, крововиливами під м’які оболонки головного мозку. 

За попередніми даними, такі тілесні ушкодження могли виникнути внаслідок падіння з висоти. В той же час призначено низку експертиз результати яких зможуть більш точно встановити обставини подій, в тому числі і спосіб отримання тілесних ушкоджень постраждалим.

За інформацією прокурора області Олександра Вороніна, підозрювані використовують своє право і відмовилися від надання свідчень. Натомість розслідування триває і здійснюється з'ясування всіх обставин за яких дитина отримала тілесні ушкодження, які виявилися смертельними. 

Окрім версії отримання тілесних ушкоджень внаслідок падіння дитини з висоти, правоохоронці вивчають і версію завдання дитині тілесних ушкоджень сторонньою особою.

Останні новини