Опозиція і Янукович мають сьогодні спільний інтерес на Черкащині

Сценарію по остаточному перетворенню Черкащини на вотчину Фірташа заважає Булатецький та єдність опозиції, а завадить реалізації його сам Янукович. Принаймні так вважає Голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко. Виходить так, що черкаська опозиція та Президент сьогодні мають спільний інтерес на Черкащині – недопущення остаточного підпорядкування регіону олігарху Фірташу.

- Сьогодні фігурою яка заважає цьому сценарію, щоб Жуковська виграла вибори в Черкасах і на перспективу стала міським головою, а можливо і губернатором - це Микола Булатецький. Друге що заважає – єдність опозиційних сил на Черкащині і потужна команда яка здатна перемагати як це було на парламентських виборах, - відзначає опозиціонер. 

Якщо дивитися об’єктивно то ці два фактора названих Леонідом Даценком дуже спірні. Оскільки Микола Булатецький хоча й залишається зараз єдиним оплотом справжньої опозиційності, але суттєво втратив підтримку у зв’язку з майже явною підтримкою Одарича. Щодо єдності опозиції – то це вже на сміх людям сказано. Бо цієї єдності як не було так і немає і вже стає очевидно, що її і не буде. Більше того, до загострення політичної ситуації в Черкасах явний розкол опозиції спостерігався за партійним принципом. Нині ж фактично почався розкол другого рівня – вже в самих суб’єктах опозиційного руху - тобто в партіях. Яскравий приклад Батьківщини, коли різні угрупування цієї сили діють по-своєму по відношенню до Одарича. Менш яскравий приклад боротьба в середині Свободи.

Єдину реальну надію опозиціонер покладає на Януковича, інтереси якого ситуативно збігаються з прагненнями, хотілося сказати черкаської опозиції, але мусимо говорити правду – частини черкаської опозиції.

- Схема була обрана і освячена в Києві. Всі місцеві політичні угрупування виявилися лише маріонетками у руках Фірташа. Єдине, що може завадити реалізації цього сценарію – це позиція сім"ї Президента. Саме Президенту і його оточенню не вигідне посилення олігархів, - висловив надію Леонід Даценко.

 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx