Опозиція готується до революції

Саме так можна розцінити заяви опозиціонерів про необхідність створення революційних комітетів.

Про необхідність створення революційних комітетів по всій Черкащині заявив депутат Уманської міської ради від "Фронту змін" Максим Поляков.

- В нас створений обласний революційний комітет, потрібно зараз зайнятися створенням ревкомів в кожному районі, містечку, селі. Де ми сподіваємось будуть не тільки члени партій, а буде громада, лідери громадських організацій. Тобто ми не можемо однією партією перемогти цей злочинний режим. Мета в нас дуже проста тут два параметри: всі донецькі загарбники повинні поїхати до себе і друге – це Тулуб покидає Черкащину. Це та мета до якої ми будемо іти.

Черкащина вже запалилася, якщо брати по рівню країни, то на сьогоднішній день ми по суті є один із самих активних регіонів. Ми бачимо де є злочинець і працює на цьому місці, - ми будемо блокувати його при будь-якій погоді, при будь-якій посаді. Ми не дамо творити злочини і максимально активізуємо людей які будуть активно до цього долучатися, - повідомив Максим Поляков.

Також опозиція планує розгорнути широку ідеологічно-інформаційну діяльність на місцях.

- Ми плануємо поставити намети які будуть стояти по всій Черкащині по кожному району. Таким чином будемо працювати над формуванням цілої структури підтримки на місцях - заявив Максим Поляков.