Опозиціонер запропонував оригінальне рішення по відбудові пам"ятника Леніну

З приходом на посаду секретаря міської ради, а фактично виконуючого обов’язки міського голови Віктора Білоусова почалися спекуляції на темі відновлення пам’ятника Леніну.

Віктор Білоусов, як істинний комуніст не міг заперечити, що буде відновлювати пам’ятник Леніну, але в рамках вимог законодавства. 

Голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко запропонував свій варіант вирішення цієї проблеми.

- Потрібно якщо щось відбудовувати - то поставити універсальний комплекс без голови. По-перше він буде приємний для губернатора, а по-друге - влада наскільки змінюється, що треба буде тоді виготовити лише голови і змінювати їх на тулубі в порядку зміни влади.

Прийшли націоналісти – Бандеру, прийшли комуністи – Леніна, прийшли ліберали – ще когось. На всі часи і на всі віка. Я розумію комуніста Білоусова, на якого дивляться його виборці, тому перше, що він мав заявити - це відновлення пам’ятника Леніну. Якщо взяти фізично, той пам’ятник який «ненароком» впав і розбився то його відновити неможливо. Тим паче сам же Радуцький використав рештки пам’ятника тому те що було, вже точно не відновити. Насправді це абсурдні ініціативи. Тіки як можуть представники Батьківщини брати в цьому участь я не розумію, - висловив свою пропозицію Леонід Даценко.
 

Останні новини