Опозиціонер пророкує Жуковську і в мери і в губернатори

Політична боротьба в Черкасах набуває «вселенських» масштабів та відповідно породжує все нові і нові сценарії розвитку подій. Чергову порцію прогнозів, варто відмітити небезпідставно, висловив опозиціонер Леонід Даценко.

Який схоже на все задоволений перетворенням провінційних Черкас на горнило політичної боротьби. Проте з неприхованим сарказмом згадав колишні часи спокою і миру між губернатором та вже відставленим мером.

- Звичайно за минулий місяць головною темою була тема черкаської міської ради, відставка міського голови і події які відбуваються з формуванням нового виконкому. Війна яка з холодної переросла у відкриті бойові дії між губернатором і колишнім міським головою. Якщо взяти і подивитись на ситуацію по-іншому. Якби цього всього не відбулося. Уявімо 9 травня, Черкаси – мундири, прапори, на трибуні - Сергій Олегович і Сергій Борисович радісно вітають колони, радісно обіймаються як це вони робили останні три роки. 

Але маємо те, що маємо. Колона Сергія Олеговича йде окремо, Тулуба немає в Черкасах, а головна дійова особа в Черкасах – Жуковська, як майбутній мер і губернатор, - багатозначно філософствує опозиціонер.

І тут же вказує на «вуха» Дмитра Фірташа які добре проглядаються за всім цим дійством.

- Кому було вигідно те, що відбулося в Черкасах? Центровою фігурою в цій інтризі є олігарх Фірташ, який має кровний інтерес використати схему яку створила команда Одарича-Бродського для того, щоб використовувати Черкаси у своїх приватних інтересах. Що їм було потрібно зробити? Використати ситуативно політичні сили, громадські настрої і реалізувати схему яку реалізовував Одарич-Бродський, лише поставити своїх людей, - аналітично зазначає Леонід Даценко. 

Очевидно, що такою особою яка органічно може влитися та використати вже побудовану командою Одарича систему соціально-економічного визиску громади має стати Валентина Жуковська – представник і уповноважений реалізовувати запити Фірташа на Черкащині. Але в якій формі це буде зроблено – чи то у формі мерства чи губернаторства ще мабуть зарано говорити.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx