Опозиціонер не розрахувавшись за минулорічні вибори займається власним покращенням

Невиплата винагороди за роботу під час виборчої кампанії схоже стає візитівкою Черкаської опозиції. Ми предметно займалися вивченням проблеми боргів опозиційної партії «УДАР Віталія Кличка». Однак прояви такого неприйнятного ставлення до своїх же прихильників з будь-якого чи владного чи опозиційного боку будуть знаходити повне висвітлення на ресурсі Кропива.

Можливо наші матеріали поряд з матеріалами інших видань на цю тему змусять наших як місцевих так і всеукраїнських лідерів працювати в рамках законодавства України і використовувати «білі» кошти на виборчу кампанію. І не лише декларувати свою європейськість, а дійсно жити і діяти по-європейськи. 

Звичайно, що це якщо і станеться то в далекому майбутньому і не за існуючих лідерів опозиції. 

Сьогодні ж ми будемо продовжувати боротьбу за повернення людям чесно зароблених коштів. 

Черговим антигероєм опозиційного «кидалова» став відомий уманський опозиціонер, кандидат у народні депутати від опозиції по 200 округу з центром у м. Умань, а в недалекому минулому «піднощик снарядів» уманському міському голові, затятому регіоналу – Юрію Бодрову. Сьогодні цей молодий та перспективний опозиціонер вже замахується на головування в обласній організації об’єднаної опозиції (можна прочитати тут Черкаську опозицію може очолити колишній соратник Партії Регіонів). При цьому має «на шиї» борг перед колишніми працівниками своїх штабів з минулорічних виборів понад 100 тис. гривень.

Перед працівниками мобільних груп борг складає 41 тис. гривень, а перед членами виборчих комісій – 72 тис. грн. 

Вперше ця інформація почала спливати ще в лютому місяці – коли людям набридло чекати. 

Тоді ми звернулися з цим питанням на прес-конференції до очільників обласної опозиції – вони пообіцяли розібратися. Про це можна почитати тут.

Потім вже сам Максим Поляков сам спростовував факт наявності боргів – мовляв всі працювали на громадських засадах.

По сьогоднішній день ситуацію з боргами не вирішено. Більше того Максим Поляков впевнено крокує кар’єрними сходами вже об’єднаної опозиційної партії. На об’єднавчому зїзді ВО «Батьківщини» і «Фронту Змін» він поряд з головою обласної організації ВО «Батьківщина» Анатолієм Бондаренком потрапив до складу політради об’єднаної опозиційної сили. 

То ми офіційно запитуємо зараз і при нагоді запитаємо на прес-конференції у Анатолія Васильовича Бондаренка, Наталії Старікової вже екс-очільниці Фронту Змін, Леоніда Даценка – голови Ради опозиційних сил Черкащини, Миколи Булатецького та інших опозиціонерів які говорять, що не треба критикувати опозицію – Що для того щоб бути успішним опозиціонером і політиком потрібно кидати людей? Коли буде дана гідна партійна оцінка дій їх соратника – молодого опозиціонера Максима Полякова?

Поряд із кар’єрним зростанням відбувається і матеріальне зростання опозиціонера та особистісне покращення. Як стало відомо з власних джерел, Максим Анатолійович вирішив дуже просто питання з боргами – він всім їх пробачив і придбав собі автомобіль Volkswagen Passat B6 базова вартість якого стартує з 250 тис. грн. Але як запевняв наш інформатор автомобіль не новий, йому вже рік. Хоча тут вже не принципова точна вартість автомобіля. Принциповим і показовим є сам факт придбання «обновки» не розрахувавшись за борги перед своїми прихильниками.


Звичайно що обмануті «восходящей звездой» Черкаської опозиції вже навряд чи отримають свої кошти, але необхідним є надання таким фактам максимального оприлюднення та засудження. 

Приналежність до «лику» опозиціонерів не має бути індульгенцією за попередні ганебні діяння. І допоки цього не зрозуміють як місцеві так і київські опозиціонери не здобути їм владу.

Підготував: Олександр Безпрозванний

 

 

 

 

 

Останні новини