Опозиціонер боїться, що мером стане Тулуб

В зв’язку з останніми подіями в міській раді та подальшими їх політичними наслідками, висловив своє занепокоєння Голова Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко.

Опозиціонер розповів про своє бачення виходу з цієї місцевої політичної кризи.

- Який вихід з цієї ситуації? Безумовно сьогодні в усіх місцевих радах Черкащини більшості сформовані на основі партії регіонів і не відповідають волевиявленню громадян. Волевиявлення людей ламається через коліно, показовою є міська рада Черкас. Тому наша позиція – треба провести дострокові вибори мера Черкас і міської ради, - сказав Леонід Даценко.

Побачив опозиціонер і інший варіант розвитку цього конфлікту із загрозою фактичного мерства Сергія Тулуба.

- Інший варіант, ми прекрасно розуміємо, що означає імпічмент Одаричу при ситуації коли не буде сформовано більшість та виконавчі структури. Дійсно ми можемо отримати формулу Одарич в тюрмі, а наш мер не Влізло, а Тулуб. Будь-яке судове рішення по Одаричу і так звана партія вільних демократів стройними рядами може влитися в будь-яку команду в яку скаже влада. І це буде означати що буде коаліція вільних демократів та партії регіонів, але вже без Одарича. І тоді буде Тулуб назавжди. Бо ми бачимо, що по виборах в Києві, по 5 проблемних округах, партія регіонів робить все щоб вибори не відбулися, бо вони їх з тріском програють, - висловив своє занепокоєння Леонід Даценко.

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx