Опортунізм канівського комуніста - Миколи Лисенка

Як повідомляє інтернет-видання Про головне, 1 червня у Каневі, біля пам’ятника Леніну, дітей приймали у піонери. У піонери агітує вступати Лисенко Микола Петрович, який очолює міську організацію Компартії у Каневі.

Також нас поінформували про те, що Микола Лисенко, будучи викладачем Канівського училища культури і мистецтв, «наполегливо рекомендує» студентам, які з різних причин не можуть скласти дисципліну чи хочуть заробити кращу оцінку, вступати у ряди однопартійців до викладача.

Також студенти жалілися, що викладач училища культури і мистецтв агітував студентів їздити на «антифашистські» та комуністичні мітинги до Києва.

Очевидно, що такі дії місцевого комуніста ніщо інше як опортунізм. Вони лише дискредитують комуністичну ідею, позиції якої в нашому суспільстві давно втрачені саме завдяки псевдокомуністам. Навпаки, наслідуючи заповіти ідеологів комунізму він мав би закликати студентів «Учитися, Учитися і ще раз учитися». Натомість використовує можливість адміністративного впливу на студентів.

Спеціально для Миколи Лисенка нагадуємо, що ж таке опортунізм - це політичний курс, який характеризується пристосуванством, безпринципністю, запопадливістю, зрадою інтересів певної політичної сили чи ідеології.

Окремо хочемо звернутися до студентів. Потрібно бути дійсно студентами і не боятися відкрито висловлювати свою позицію в разі можливого політичного чи адміністративного тиску будь-кого з адміністрації чи викладачів. В нинішніх умовах зробити це не важко – було б бажання не бути сірою масою. Однак ми можемо спостерігати лише тихе незадоволення, як в даному конкретному випадку.

Підготував: Олександр Безпрозванний

Останні новини