Користувацький вхід

Опора зафіксувала як кандидат у мери поєднав приємне з корисним

На першотравневі свята кандидат у мери від ВО «Батьківщина» Анатолій Бондаренко влаштував захід для маленьких черкасців у парку 50-ччя Жовтня. Захід був поєднаним із відкриттям паркового сезону. Під час свята дітям безкоштовно роздавали морозиво, солодку вату, а також кульки.

Окрім цього, працювали аніматори, був безкоштовний батут, аквагрим та відбувалися різноманітні конкурси. На заході були присутні представники від ВО «Батьківщина», які балотуються в міську раду, як по списку, так і по мажоритарці.

Також на виході із парку людям роздавали агітаційну продукцію (інформаційні газети, календарі та блокноти). Варто зазначити, що про проведення цього заходу та роздачу безкоштовних товарів і послуг Анатолієм Бондаренком було зазначено у флаєрі, який роздавали за кілька днів днів до заходу.

В Опорі нагадують, що згідно з Законом України «Про вибори депутатів…» ст. 53, п. 4: «Забороняється проводити передвиборчу агітацію, що супроводжується наданням виборцям грошей чи безоплатно або на пільгових умовах цінних паперів, кредитів, лотерей, товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора політичної партії, місцева організація якої є суб'єктом виборчого процесу, або інших агітаційних матеріалів, за умови, що вартість таких товарів не перевищує п'яти відсотків мінімального розміру заробітної плати) та інших матеріальних цінностей або робіт чи послуг».

Останні новини