Олег Кашко: «Виконком перерозподілив кошти бюджету на дороги. Через жахливий стан доріг сьогодні Черкаси щодня втрачають надходження до бюджету».

- На найближчій сесії міської ради депутати мають розглянути зміни до проекту рішення про бюджет міста на 2013 рік. Серед найглобальніших змін – перерозподіл 2 мільйонів гривень на поточний ремонт доріг. Заплановано виділення коштів на ремонт бульвару Шевченка (від вул. Смілянської до Героїв Дніпра), і на реконструкцію таких вкрай важливих об’єктів як міст при в’їзді до Черкас та міст по проспекту Хіміків, - констатує член виконавчого комітету Черкаської міської ради Олег Кашко. – Незважаючи на те, що обидва мости перебувають у жахливому стані, ремонтувати їх ніхто і не збирався. І, разом із тим, через таку ситуацію Черкаси кожного дня втрачали і продовжують втрачати кошти, поки наше місто обходять усі транспортні вантажні потоки. А це – і розвиток місцевого бізнесу, і податки, що могли б надійти до міського бюджету від прибутків від реалізації цих товарів.
Крім того, під час вчорашнього .засідання виконкому було прийнято рішення про виділення 1,5 мільйона гривень на придбання колеса огляду для парку 50-річчя. Це – половина суми, іншу частину має виділити обласний бюджет. Хочу зазначити, що це значно важливіше для дозвілля мешканців міста та розвитку його туристичного потенціалу, ніж реконструкція Хрещатика - із якої ці кошти і були перенаправлені: сьогодні колесо огляду давно є навіть у районних центрах – таких як, наприклад, Біла Церква.
 

Останні новини