Користувацький вхід

Олігарх з Черкащини нагадав губернатору та правоохоронцям про невиконане завдання

Мільярдер Геннадій Бобов, який має значні активи власного бізнесу на Черкащині черговий раз звернувся до правоохоронних органів з проханням пришвидшити розслідування вбивства журналіста Василя Сергієнка.

Нагадуємо, що 4 квітня цього року Василя Сергієнка було викрадено біля власного будинку у м. Корсунь-Шевченківський, згодом його тіло знайшли в лісі з ознаками тортур. Тоді місцеві свободівці заявили, що до викрадення журналіста імовірно причетний саме Геннадій Бобов. Сам олігарх тоді заперечив свою причетність та вимагав від правоохоронців якнайшвидшого розслідування справи. 

Губернатор Черкащини Юрій Ткаченко поставив завдання правоохоронцям за тиждень розкрити вбивство журналіста. Однак вже минуло майже два місяці з дня трагедії, а інформації по розслідуванні справи немає.

- 5 квітня, з огляду на резонанс справи, я особисто звернувся до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова і Голови СБ України Валентина Наливайченка з проханням взяти під особистий контроль цю справу, а до органів внутрішніх справ, прокуратури і Служби безпеки України з вимогою забезпечити оперативне і неупереджене розслідування цього злочину.

На жаль, минуло два місяці, але вбивство не розкрито, а винні не покарані.

Змушений в черговий раз звернутися до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Генерального прокурора України Олега Махніцького і в.о. Начальника УМВС у Черкаській області Владислава Пустовара з проханням пришвидшити хід розслідування по цій справі та повідомити мене особисто про стан кримінальної справи в обсягах, що не порушують таємницю слідства згідно з чинним законодавством України, - написав у Фейсбуці Геннадій Бобов.
 

Loading...