Оголошено про створення більшості в облраді без "слуг народу"

Оголошено про створення коаліції в Черкаській обласній раді у складі трьох політичних сил, без "Слуги народу".

Про це йдеться у спільному меморандумі трьох політичних сил: ВО "Черкащани", Європейська солідарність та ВО "Батьківщина".

Вказані політичні сили на трьох мають 34 мандати із 64-х загального складу нової обласної ради. Це - арифметична більшість, яка є достатньою для прийняття рішень, при дисциплінованості представників коаліції. Найбільше представництво мають ВО "Черкащани" - 18 мандатів, ЄС - 9 мандатів, ВО "Батьківщина" - 7 мандатів. 

В меморандумі визначено прізвище кандидата на посаду голови нової обласної ради - це представник ВО "Черкащани" Анатолій Підгорний. Він обіймав цю посаду у раді минулого скликання з жовтня 2019 року.

Відзначимо, що ВО "Черкащани" нещодавно вели переговори про створення коаліції з провладною партією "Слуга народу". Однак не знайшли консенсусу в питанні єдиного кандидата на посаду голови облради.

Нагадаємо, що до нового складу обласної ради пройшло 6 політичних сил: ВО "Черкащани" - 18 мандатів, "Слуга народу" - 12 мандатів, "За майбутнє" - 12 мандатів, ЄС - 9 мандатів, ВО "Батьківщина" - 7 мандатів, ОПЗЖ - 6 мандатів.
 

Останні новини