Користувацький вхід

Однопартійці мера розписали фіктивний мільйонний тендер

Однопартійці міського голови Черкас провели тендер з явними ознаками фіктивності на закупівлю автомобіля для багатодітної родини.

Так 20 липня відбувся аукціон який проводився на замовлення Департаменту освіти та гуманітарної політики міської ради, на придбання легкового автомобіля з очікуваною вартістю 1,1 млн. грн. В ньому взяли участь ТОВ «Автокомерц» та ТОВ «Колос-авто», останній суб’єкт господарювання запропонував найнижчу вартість у 1 млн. 95 тис. грн. (на 5 тис. грн. менше очікуваної вартості), повідомляє Ні корупції.

У тендерній документації переможець аукціону ТОВ «Колос-авто» надав договір поставки аналогічного товару у 2016 році – так було продано приватній особі автомобіль Ford Transit V 363 2.2D білого кольору за 790 тис. грн. Натомість інформація по тендерній документації від ТОВ «Автокомерц» відсутня на порталі «Прозоро». 

За умовами комерційної пропозиції одного із автосалонів аналогічний новенький Ford Transit 2.2D, який має два кондиціонери, круїзконтроль та все необхідне для комфортної автоподорожі, коштує 882 тисячі гривень. 

Засновником ТОВ «Колос-авто» згідно державного реєстру юридичних осіб на сьогодні є Воронова Тетяна Михайлівна, а директором значиться її батько Воронов Михайло Володимирович. Воронов Михайло Володимирович та Воронова Любов Геннадіївна є чоловіком та дружиною. Місце реєстрації ТОВ «Колос-авто» вул. Смілянська 153, Черкаси. 

Засновником ТОВ «Автокомерц» згідно державного реєстру юридичних осіб на сьогодні є Шрамко Майя Миколаївна. Місце реєстрації ТОВ «Автокомерц» вул. Хрещатик 189, Черкаси. Ще на кінець травня цього року засновником значилася Воронова Тетяна Михайлівна, а місцем реєстрації була та ж сама адреса, що й ТОВ «Колос-авто», вул. Смілянська 153, Черкаси. Однак за місяць до оголошення тендеру (27 червня) засновника було змінено.

Додамо, що на сьогодні договір з попереднім переможцем не укладено, а закупівля ще може бути скасована через явні ознаки фіктивності. 

Відзначимо, що Воронова Любов Геннадіївна на місцевих виборах 2015 року балотувалася до Черкаської обласної ради від ВО «Батьківщина», місце роботи вказувала тоді - заступник директора ТОВ «Колос-авто». 

Посаду Директора департаменту освіти та гуманітарної політики який є замовником торгів посідає ще один кандидат в обласну раду на місцевих виборах від ВО «Батьківщина» Ігор Волошин. 

Нагадаємо, що міський голова Черкас Анатолій Бондаренко очолює партію Юлії Тимошенко на Черкащині.
 

Останні новини Черкас та Черкаської області