Один з будинків без тепла бо врожай овочів на полі

Черкасці, що мешкають за адресою Пацаєва, 53, і досі залишаються без тепла у своїх домівках.

Причиною цьому директор комунального підприємства «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась на сьогоднішній оперативній ранковій нараді назвав позицію самих же мешканців, інформує прес-служба Черкаської міської ради. 

- Для того, щоб раз і назавжди вирішити питання з опаленням в цій частині міста, міська рада прийняла рішення побудувати на Пацаєва окрему котельню. Кошти під це також було виділено. Проте більшість мешканців на громадських обговореннях виступила проти такої ініціативи. В результаті цього опалення в їхніх будинках напряму залежить від труби, яка пролягає на приватному полі. Протяжність цієї труби більше кілометра, і на ній постійно відбуваються пориви. Проте ліквідувати їх ми не можемо, оскільки на полі, яке, ще раз наголошую, приватне, ще не зібрано урожай овочів. Тож міська влада зробила все залежне, щоб забезпечити цей мікрорайон теплом, - зауважив Павло Карась.

Нагадуємо, що мережа, по якій подають тепло у житлові будинки по вулиці Пацаєва, раніше перебувала на балансі КСП «Черкаський». Після банкрутства підприємства мережа на баланс передана не була і залишилася без власника. Більше того, площа, по якій проходить тепломережа, була розпайована і щороку засаджується сільськогосподарськими культурами, що ускладнює проведення ремонтних робіт.

Таким чином поки урожай на полі, питання з опаленням на Пацаєва залишатиметься відкритим. Хоча, на думку, комунальників і керівництва департаменту житлово-комунального комплексу, його можна вирішити шляхом будівництва котельні.

Останні новини