Одарич збирає мітинг на свою підтримку та готує сюрприз "заколотникам"

Сьогодні має відбутися позачергова сесія Черкаської міської ради, єдиним питанням якої є імпічмент міському голові.

Вчора через соцмережу Фейсбук Сергій Олегович закликав своїх прихильників прийти на мітинг у його підтримку до міської ради.

- Запрошую всіх черкасців, яким небайдужа доля нашого міста, прийти та підтримати нашу команду до міської ради 24 квітня на 9.30!
Всіх, хто підтримує, прошу перепостити це повідомлення і запросити із собою друзів, знайомих та однодумців, - написав Сергій Олегович. 

За інформацією із власних джерел нам стало відомо, що міський голова у адміністративному порядку залучає до мітингу всі йому підконтрольні служби та комунальні підприємства, органи самоорганізації населення.

Сергій Олегович також не виключає те, що сесію будуть проводити без нього у приміщенні малої колонної зали Обласного будинку Рад.

Головний сюрприз який готує міський голова для «заколотників» - це та зброя яку використала проти нього опозиція 21 березня – блокування сесії. З власних джерел нам стало відомо, що міський голова запланував зірвати проведення сесії шляхом заходу великої кількості його прихильників у зал проведення засідань.

Боротьба накаляється. Про подальші події будемо повідомляти оперативно з місця подій.
 

Останні новини