Одарич завдає превентивного удару та збирається показати "кузькину мать" регіоналам

Попри завершення робочого тижня, політичні баталії навколо міської ради та міськвиконкому не вщухають, а набувають нової сили.

Міський голова Сергій Одарич веде показовий контрнаступ на недолугих регіоналів. Яким не вдалося провести бліцкриг. А тепер вони потрапили під інформаційний каток піар-системи мерської команди.

На сьогодні мер запланував черговий потужний превентивний удар по ситуативній більшості яка нещодавно склалася у міській раді. Цим нищівним ударом має стати позачергова сесія ініційована міським головою.

Як повідомляє інтренет-ресурс Прочеркhttp://procherk.info/ сьогодні о 16.00 в Черкасах з ініціативи міського голови Сергія Одарича відбудеться позачергова сесія міської ради. Цю інформацію підтвердив керуючий справами МВК Микола Кудрявцев.

- На розгляд сесії винесене єдине питання – про розпуск виконавчого комітету. Після того, як міський голова заветував рішення міської ради, депутати мають або подолати це вето, або не подолати. Тому мер і збирає сесію, аби виконати закон, – прокоментував Микола Сергійович.

З цього приводу висловив свою думку у мережі Фейсбук і міський голова.

- Вже тиждень, як в Черкасах працює «напіврозпущений» виконком. Заступники подумують про іншу роботу, підлеглі не поспішають виконувати доручення... Так довго тривати не може» – пояснює мер.

Сергій Олегович очевидно з сарказмом повідомив наступне.

- Нарешті сьогодні Мєля повідомив про те, що вони зібрали 41 голос проти виконкому. Тому я, не вагаючись, призначив на п'ятницю позачергове засідання міської ради. Нехай, врешті-решт, запанує визначеність. Усім відомо, що Мєля – володар свого слова: сказав – зробив. Дякую всім моїм колегам по виконкому за дружню, злагоджену і продуктивну роботу протягом двох років!, - пише Сергій Одарич.

Очевидно, що цього разу своє слово згаданому регіоналу буде виконати не просто, а сьогоднішня сесія може стати черговим холодним душем для регіоналів. 

Сергію Олеговичу респект. Ні, не за його діяльність на посаді мера та роботу на користь черкащан – її не було. Повага та визнання йому за таку показову інформаційну військову кампанію, яка увійде у підручники по практичній реалізації піар-технологій.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx