Одарич запропонував з Тулуба зробити не Тулуба

Екс-мер Сергій Одарич продовжує розвивати тему з антисемітськими футболками з красномовним закликом - “Бий жидів", в яких "невідомі" правоохоронцям молодики на мітингу опозиції 6 квітня влаштувати провокацію.

- Крапку у футболковому скандалі має поставити незалежна експертиза. Її замовив Сергій Одарич, аби з’ясувати, чи є в написі “Бий жидів” із похилою літерою наприкінці заклик до насильства, – інформує прес-служба Сергія Одарича.

Нагадуємо, що з самого початку правоохоронці зволікали з розслідуванням цього інциденту. А не так давно начальник Соснівського РВ УМВС міста Черкас Руслан Висоцький, заявив, що їхні експерти не вбачають у написі “Бий жидів” антисемітизму та закликів до міжнаціональної ворожнечі через ту ж таки похилу літеру в кінці.

- Так можна написати що-небудь про пана Тулуба. Просто літеру “б” покласти й усе. Це вже буде не Тулуб? Це хто буде? Тому, безумовно, такі речі є неприйнятними. Я переконаний, що якби там було написано що-небудь про пана Тулуба, то експертиза встановила б, що мався на увазі саме Сергій Борисович”, – цитує прес-служба слова Сергія Одарича.

В Черкасах діє Громадський комітет відсічі національній нетерпимості, який після “футболкового скандалу” був створений за ініціативи Сергія Одарича та став ще одним піар-майданчиком екс-мера. 

Підготував: Олександр Безпрозванний
 

Останні новини