Одарич відкрив справжню причину відмови від депутатства двох депутатів міської ради та закликав Олега Стадника до шляхетного вчинку

Сергій Олегович черговий раз коментуючи вчинок «єдиного зрадника» вільних демократів Олега Стадника розкрив громадськості справжні причини складання депутатських повноважень Нареком Казаряном та Андрієм Ковальчуком.

Відставлений міський голова вважає, що в людини завжди є вибір.

- Я вважаю, що взагалі, що у будь-якої людини завжди є вибір. Коли говорять, що людина отримує пропозицію від якої неможливо відмовитись я в це не вірю. Завжди є у людини можливість вибрати, - зазначив Одарич. 

Та навів приклад «шляхетного» вчинку людей з його команди.

- Якщо говорити відверто то і Нарек Казарян і Андрій Ковальчук склали депутатські повноваження тому, що вони розуміли, що вони не витримають тиск який на них почали чинити.

Вони склали повноваження тому, що з одного боку вони не відчували в собі готовності тиск витримати, з іншого – вони не хотіли під цим тиском ходити. Я вважаю, що вони чесно вчинили і вибрали складання депутатських повноважень і замість них зайшли інші депутати. З точки зору порядності, Олег Михайлович мав би зробити так само.

Нагадуємо читачу, що єдиним депутатом із списку вільних демократів який проголосував за відставку Одарича виявився Олег Стадник. 

Нарек Казарян який теж пройшов за списком вільних демократів та Андрій Ковальчук за списком Фронту змін склали повноваження за власним бажанням. 

Також від Одарича «тушконулися» ще декілька депутатів які перебували у групі вільних демократів – це Денис Жмаєв, Сергій Ткаченко, Олександр Савенко.
 

Останні новини

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx